P O L E C A N E

Pora na reklamy, które są już nieodłączną częścią naszego życia. 


P R Z Y D A T N E: 
o c e n i a l n i e:
C O O K I E S - F O R - p i ę ć - c i a s t e c z e k [5] heheszki
N I E B I E S K I M - P I Ó R E M  - d o s t a t e c z n y [3] heheszki
O C E N Y - O P O W I A D A Ń - p i s a r z [6]
O P I E P R Z  - p i ą t e c z k a [5]
O S T R Z E - K R Y T Y K I - b a r d z o - d o b r y [5] heheszki
P O M A C K A M Y  - d w a - p o m i o c i k i [2]
W S Z E C H S T R O N N I  - b a r d z o - d o b r y [5]


O P O W I A D A N I A : 

f a n f i k i

Airane:
D I S T A N T - S O U N D
Bardzo kanoniczne, wciągające opowiadanie, którego bohaterowie w niemal stu procentach przypominają swoje pierwowzory. Niebanalna fabuła, opierająca się na (nie)przypadkowym małżeństwie Sakury z Sasuke. Wszystko to w postaci najleszej narracji pierwszoosobowej na jaką miałam okazję natknąc się na blogspcie.

Akemii: 
Śmierć Madary Uchihy zostaje oficjalnie potwierdzona, a Wioska Ukrytego Liścia zaczyna nowy etap w życiu. Do Konohy powracają bracia Uchiha, a neutralna dotąd Sakura okazuje się wplątana w dramat z przeszłości.

Anayanna: 
ANAYANNA-STORY
Cashimire
W O L N A - W O L A 

Chusteczka Aha: 
T R O U B L E S O M E - - L O V E
Postacie z M&A "Naruto" wrzucone do świata rzeczywistego. Opowieść oparta na najważniejszych wartościach w życiu, jakimi są miłość, przyjaźń i rodzina, przeplatana rozczarowaniami i zemstą. W swojej zwyczajności, trochę niezwyczajna historia.


Enpi: 
S E R U F U - S A A B I S U
Najlepsza narracja z perspektywy Sasuke, jaką można znaleźć. Pełen ironii i wspaniałego słownictwa styl. Dwadzieścia osiem rozdziałów, od których nie można się oderwać. Polecam przeciwnikom cukierkowych historii. 

Ikula:
Młoda dziewczyna - Sakura, przez przypadek znajduje cenny artefakt mogący pogrążyć lub ocalić ukrytą, magiczną wyspę. Sasuke - wygnany przez złego Madarę, prawowity władca swojej krainy wraz z przyjacielem - Naruto, próbuje odnaleźć wszystkie artefakty, aby zapobiec tragedii. Ich drogi krzyżują się i razem mają szansę odnaleźć się w swoich światach...

Mayuki: 

Mrs Pe:
S A Y - S O M E T H I N H - S S 
Dobrze zapowiadające się opowiadanie AU. Współczesna mentalność i świat zapewniają wbrew pozorom oryginalność temu opowiadaniu. Narracja trzecioosobowa (<3), bohaterowie bardzo niekanoniczni, ale opowiadanie godne polecenia.


Sasame Ka
J A C K - T H E - R I P P E R
Jack The Ripper SasuSaku jest to opowiadanie o Sakurze Haruno, która wyjechała z Japonii do Anglii w poszukiwaniu pracy. Trafiła ona do jednej z najbiedniejszych dzielnic - Whitechapel, zamieszkałych przez emigrantów, głównie Irlandczyków. Jednak dzieją się tam potworne rzeczy. Akcja rozgrywa się w XIX wiecznej Anglii.

G I V E - M E - L O V E
Give Me Love SasuSaku jest to opowiadanie o paczce przyjaciół, która igra z czasem. Jedną z bohaterek jest Sakura Haruno, uczennica liceum High School Konoha. Pewnego dnia dostaje tajemniczy list z przyszłości. Nadawcą tego listu jest ona sama. Przyszła Sakura żałuje swoich błędów z przeszłości, dlatego prosi licealistkę o to aby zmieniła bieg historii. Ma ona bardzo poważne zadanie do wykonania - musi uratować swojego przyjaciela.

S K R Y W A N E - T A J E M N I C E

 
Sheeiren Imai:
Trzynaście lat temu zakończyła się Pierwsza Wielka Wojna Ninja, pozostawiając po sobie niezatarte do dziś dowody we wszystkich Ukrytych Wioskach. We Mgle jednak te ślady odcisnęły podwójne piętno, odbijając je nie tylko na budynkach, ale i na mieszkańcach. Życie w Kiri nie jest proste. Zakazy, godziny policyjne, cenzura - to rzeczywistość dla Sheeiren i Riny, które starają urozmaicić sobie tę szarą, brutalną rzeczywistość tajnymi spotkaniami z kilkoma znajomymi: Mangetsu, Mei Terumi, Utakatą i małym Suigetsu. Trzymają się razem i dzięki temu udaje im się nie zwariować.

K I N - Z - O T O G A K U R E
Kin budzi się w nadmorskiej wiosce. Nie wie jak się tu znalazła, lecz wie, że nie chce powrócić do domu. Nic jej tam nie trzyma. Żyje w samotności, stopniowo się zatracając. Pewnego dnia przybywa do niej chłopak, mówiąc, że jest jej bratem. Przedstawia dość irracjonalną historyjkę o części klanu, o której dziewczyna nie miała pojęcia.

U C H I H A - K Y O D A I
Celem Dyary jest pobyt z braćmi, powrót do przeszłości, którą bezpodstawnie jej zabrano. Jest jednak ona pomiędzy rodzeństwem. Szuka miejsca, które może traktować jak dom. Nie potrafi jednak tego, na czym zależy jej najbardziej - pogodzić swoich braci.


Small ey

w ł a s n e : 


Hanekawa: 

Nobie: 
Wasze adresy mnożą się z prawie każdym kolejnym komentarzem.


Chciałabym uporządkować adresy i dodać do każdego z nich krótki opis, dlatego wszystkich autorów proszę o podesłanie krótkiego tekstu dotyczącego ich bloga. Maksimum trzy zdania dotyczące fabuły historii. (Bez dopisków "wejdź, przekonaj się sam" itp. [i bez pytań retorycznych])


15 komentarzy:

 1. Młoda dziewczyna - Sakura, przez przypadek znajduje cenny artefakt mogący pogrążyć lub ocalić ukrytą, magiczną wyspę. Sasuke - wygnany przez złego Madarę, prawowity władca swojej krainy wraz z przyjacielem - Naruto, próbuje odnaleźć wszystkie artefakty, aby zapobiec tragedii. Ich drogi krzyżują się i razem mają szansę odnaleźć się w swoich światach...
  Wulkan emocji i uczuć, trzymająca w napięciu akcja owiana tajemnicą, ciekawi bohaterowie oraz historia, której nie ma nigdzie indziej.

  No nie wiem. Jeśli jest za długie, to możesz jeszcze okroić. ;) Dziękuję, że dodałaś mnie do linków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh... dopiero po opublikowaniu komentarza zauważyłam, że masz u siebie jeszcze "W domu mojej duszy". Jakoś nigdy nie produkowałam do tego bloga opisu, bo jakoś nigdy nie miałam odwagi i tak na prawdę niezwykle ciężko go napisać. Myślę, że ograniczę się do kilku słów, które są mojego autorstwa.

  Bo sensem życia jest samo życie, ale dopiero dobre życie ma jakiś sens.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohayo ;)
  Chciałam tylko powiedzieć, że mój nick brzmi: Sheeiren Imai - nie ma tam litery "k" xd
  I prowadzę jeszcze drugiego bloga ;)
  www.uchiha-kyodai.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc to znów ja.

   Poświęcając ratujesz, ratując umierasz.
   www.anata-ga-hozon-shiharau.blogspot.com

   Trzynaście lat temu zakończyła się Pierwsza Wielka Wojna Ninja, pozostawiając po sobie niezatarte do dziś dowody we wszystkich Ukrytych Wioskach. We Mgle jednak te ślady odcisnęły podwójne piętno, odbijając je nie tylko na budynkach, ale i na mieszkańcach.

   Życie w Kiri nie jest proste. Zakazy, godziny policyjne, cenzura - to rzeczywistość dla Sheeiren i Riny, które starają urozmaicić sobie tę szarą, brutalną rzeczywistość tajnymi spotkaniami z kilkoma znajomymi: Mangetsu, Mei Terumi, Utakatą i małym Suigetsu. Trzymają się razem i dzięki temu udaje im się nie zwariować. Co spowoduje rozpad tej grupy? Czy tylko wojna będzie miała w tym swój udział?

   Nie bez powodu tytuł bloga brzmi: poświęcając ratujesz, ratując umierasz - czy to poświęcenie będzie dla dziewczyn tak bardzo znaczące, jak może się wydawać?


   Uchiha Kyodai
   www.uchiha-kyodai.blogspot.com
   Celem Dyary jest pobyt z braćmi, powrót do przeszłości, którą bezpodstawnie jej zabrano. Jest jednak ona pomiędzy rodzeństwem. Szuka miejsca, które może traktować jak dom. Nie potrafi jednak tego, na czym zależy jej najbardziej - pogodzić swoich braci.

   Jak potoczy się historia trójki rodzeństwa Uchiha?
   Czy Itachi zawsze będzie mordercą?
   Czy Sasuke zawsze będzie mścicielem?
   Czy Dyara zawsze będzie...
   No właśnie.
   Kim będzie Dyara?

   Kin z Otogakure
   www.kin-z-otogakure.blogspot.com

   Kin budzi się w nadmorskiej wiosce. Nie wie jak się tu znalazła, lecz wie, że nie chce powrócić do domu. Nic jej tam nie trzyma. Żyje w samotności, stopniowo się zatracając. Pewnego dnia przybywa do niej chłopak, mówiąc, że jest jej bratem. Przedstawia dość irracjonalną historyjkę o części klanu, o której dziewczyna nie miała pojęcia. Czy Kin przełamie się i będzie chciała ratować rodzinę?

   PS.
   1)Gdzie są te błędy, nie mogę ich wyłapać
   2) Wystarczy przybliżyć sobie widok strony, a czcionka będzie większa ;)

   Usuń
 4. Jack The Ripper:

  Jack The Ripper SasuSaku jest to opowiadanie o Sakurze Haruno, która wyjechała z Japonii do Anglii w poszukiwaniu pracy. Trafiła ona do jednej z najbiedniejszych dzielnic - Whitechapel, zamieszkałych przez emigrantów, głównie Irlandczyków. Jednak dzieją się tam potworne rzeczy. Akcja rozgrywa się w XIX wiecznej Anglii.

  Give me love:

  Give me love SasuSaku jest to opowiadanie o paczce przyjaciół, która igra z czasem. Jedną z bohaterek jest Sakura Haruno, uczennica liceum High School Konoha. Pewnego dnia dostaje tajemniczy list z przyszłości. Nadawcą tego listu jest ona sama. Przyszła Sakura żałuje swoich błędów z przeszłości, dlatego prosi licealistkę o to aby zmieniła bieg historii. Ma ona bardzo poważne zadanie do wykonania - musi uratować swojego przyjaciela.

  Nie wiem czy nie za długie te opisy, ale mam nadzieję, że to chyba wystarczy. Dziękuje za dodanie mnie do linków, niby nic wielkiego, a jednak mnie cieszy :)

  Pozdrawiam :D


  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Prawdę mówiąc nie miałam pojęcia, że tak prezentują się twoje linki. Wykorzystałam po prostu obecność katalogów Fanficków, a któryś czytelnik napomknął, żebym dodała opis blogów w miarę możliwości. Przy okazji posegregowałam ten bajzel xd.

  Ale do rzeczy, oto opis Ai no Ibuki:
  Śmierć Madary Uchihy zostaje oficjalnie potwierdzona, a Wioska Ukrytego Liścia zaczyna nowy etap w życiu. Do Konohy powracają bracia Uchiha, a neutralna dotąd Sakura okazuje się wplątana w dramat z przeszłości. Czy wspólnie z Sasuke uda jej się rozwikłać nienaruszone dotąd sekrety?

  Pozdrawiam, Akemii.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,
  Twój blog został dodany do spisu na Ministerstwie FF o Naruto. oczywiście zapraszam również do dodawania informacji o nowych rozdziałach ^^

  Pozdrawiam,
  Admin Kira

  OdpowiedzUsuń
 11. [SPAM]
  Jak mogę odnaleźć zagubiony sens życia? Przecież to nie może być takie trudne, cholera! A jednak - w obliczu niebezpieczeństwa, niesprawiedliwości i cierpienia - jak najbardziej.
  Pamiętam, jak wtedy stałam przy tej ławce, krzycząc, że cię kocham. Z moich oczu leciały łzy.
  Ty też to pamiętasz, prawda?
  Byłam wtedy taka młoda. Nie wiedziałam, co to prawdziwa męka psychiczna. Szkoda tylko, że mój wielki ból nie skończył się właśnie na twoim odejściu.
  To on. On mnie do takiego stanu doprowadził, masz odpowiedź. Znasz go.
  To stało się tak szybko i nie byłam w stanie nic zrobić. Zamknęłam się w sobie. Ty nic nie wiedziałeś, przecież cię nie było.
  Aż nagle się zjawiasz. Stoisz przede mną, nie mając świadomości do kogo mówisz.
  I znowu razem w drużynie? Jak za dawnych lat?

  Nie.
  To nie ta drużyna, nie te osoby. Nie byłoby w tym problemu, gdyby nie ona i jej mrożące krew w żyłach spojrzenie.
  Widzę, że ty też nie odnalazłeś sensu życia. Pomóż mi, a ja pomogę tobie. Jesteś zagubiony, skrzywdzony. Podobnie jak ja.
  Przejdźmy przez to razem. Nawet, jeśli nic już dla ciebie nie znaczę.

  Meaning of Life

  Z góry przepraszam za spam!
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam.
  Widzę, że figuruję w twoich linkach i bardzo mi miło z tego powodu. Jednak blogi, które tu są zostały zakończone. Podam ci aktualne adresy, a ty zrobisz z nimi co będziesz chciała, mam nadzieję ;]
  www.carousel-of-chances-ss.blogspot.com
  www.kesshite-ni.blogspot.com
  www.after-shinobi-world.blogspot.com
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam do mnie,niedługo pierwsza notka www.sakura-haruno-kaplanka-nocy.blogspot.com :333

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć skomentowania.
Pamiętaj, aby zostawić na koniec link.
Wolałabym, aby komentarz był podpisany, nawet jeśli piszesz z anonima.

"Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody."