S K R Y B A

Jestem niepełnoletnia. Jeszcze mam ten przywilej. Zmienne humory to dla mnie codzienność. Jestem delikatna, wręcz przewrażliwiona. Zawsze wszystko wiem lepiej i nie lubię przyznawać się do błędu. Zwykle odwracam kota ogonem, bo nie przywykłam do przegranej. Jestem urodzoną zwyciężczynią. Wytrzymują ze mną nieliczni. Mam przyjaciółki, które poszłyby za mnie w ogień i za którymi ja poszłabym również. Tak więc zginęłybyśmy wszystkie trzy. Mam swojego księcia z bajki, choć niestety nie jestem księżniczką.
Mam to szczęście, że pomimo wszelkich przeciwności mogę powiedzieć bez wyrzutów, że jestem szczęśliwa. Tak, to zdanie nie brzmi dobrze, ale oddaje wszystko.
Jestem artystką w każdym calu. Artystyczny jest nawet mój nieład w pokoju, który od zawsze prosi o posprzątanie. Uwielbiam czytać, jak widać - staram się pisać coś sama. Chyba najbardziej lubię rysować lub całować. W sumie sama nie wiem.
Z temperamentu melancholiczka z domieszką sangwinika. Uwielbiam zatracać się we wspomnieniach, choć nie umiem prowadzić dziennika.
Lubię starocie. W szczególności te drewniane oraz płyty winylowe. Miłość do przeszłości wyrażam zainteresowaniem starym kinem. Audrey Hepburn i Marilyn Monroe biją się w moim sercu o miano ulubionej aktorki. Po cichu, a czasem i otwarcie, kocham się w Elvisie Presleyu, który z kolczyków szepcze mi do ucha słowa najpiękniejszych piosenek świata.
Jeśli chodzi o książki to hołduję raczej starszym pozycjom, choć zdarza mi się czytać "przeboje" ostatnich lat. Za najpiękniejszą książkę uważam Dumę i uprzedzenie wśród literatury zagranicznej, a wśród rodzimych woluminów - Wiedźmina. Zapewne zapożyczam do swojego stylu wiele z czytanych książek, a czytam ich naprawdę sporo.

Ten opis i tak ulegnie jeszcze milionom zmian. 

Kontakt:
mail: arianka1104@gmail.com
GG: 4188332

Dziękuję za uwagę.

1 komentarz:

  1. Podoba mi się to jak opisałaś siebie. :)

    http://photography-its-my-life.blogspot.com/

    PolishGlambert

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć skomentowania.
Pamiętaj, aby zostawić na koniec link.
Wolałabym, aby komentarz był podpisany, nawet jeśli piszesz z anonima.

"Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody."